Для вчителя

У наш час технології та освіта сплетені досить тісно, практично у кожного вчителя є свої улюблені технологічні інструменти, які він використовує у своїй роботі, і які дозволяють йому дістати увагу учнів під час цікавих, захоплюючих шкільних занять.
Але як і все, що має відношення до технології, інструменти безперервно оновлюються, а старі стверджуються, розширюючи сферу застосування або просто додаючи нові функції, більш актуальні для сучасної освіти і затребувані найбільш технологічно підкованими вчителями.

Hangouts On Air допоможе записати власний виступ (навчальне відео)

Google пропонує нову програму для освітян

Уявіть себе на дні морському або на поверхні Марсу опівдні. З програмою Експедиція вчитель може занурити свій клас у віртуальні подорожі, щоб оживити свій урок.
Реєстрацю відкрито за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1c5yKxrIDNaFqUj3aU_W2qOyLUv-wO2zzJkvMBhBueTs/viewform#GoogleExpeditions
До набору входить Google Cardboard та App для організації роботи.Більше про Google Cardboard читати https://www.google.com/get/cardboard/Універсальний засіб для розв'язування математичних задач

Серед розширень для Google Docs є чимало можливостей для розв’язування завдань з математики, однак усі вони поступаються по функціональності Web сервісу Mathway (https://mathway.com), який дозволяє вирішувати найбільш типові завдання з математики з усіх розділів від простої арифметики і тригонометрії, до знаходження меж, знаходження похідних та інтегралів.
Просто введіть формулу або систему рівнянь, а також відомі обмеження й отримаєте результат (це все безкоштовно і дозволяє перевірити правильність кінцевого результату, для тих, хто вміє вирішувати завдання самостійно).

P.S. Для того, щоб відключити рекламу і отримувати докладні пояснення про те, як було отримано рішення є платний тариф. 
Безкоштовні технології для вчителів від Microsoft Education (для вчителя інформатики)

WOLFRAM|ALPHA як засіб розвитку пізнавальної активності (для вчителя математики та фізики)
Де навчитися робити мультики? 


Швидко та якісно продемонструвати схему виконання лабораторної роботи з хімії допоможе сервіс Chemix3D візуалізація структури молекул на уроках хімії за допомогою сервісу MolView
Немає коментарів:

Дописати коментар