Про сервіси Google

Електронний освітній ресурс "Про сервіси Google" 

схвалено Науково-методичною комісією з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України з висновком "Схвалено до використання в загальноосвітніх навчальних закладах" (Протокол № 1 від 14 травня 2015 року). Лист ДНУ "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" Міністерства освіти і науки України від 25.06.2015 № 14.1/12-Г-566Навчальний посібник "Google-сервіси для вчителя. Перші кроки новачка"

Навчальний посібник отримав гриф міністерства освіти і науки України (Лист № 1/11-17042 від 07.11.2013 р)

Пропоную ознайомитись із анотацією посібника:


У навчальному посібнику розкрито можливості використання Google-сервісів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу та для оперативного розв’язання  актуальних для педагога задач педагогічного супроводу учнів, а також застосування Інтернет-сервісів у власній методичній діяльності.  У центрі уваги посібника застосунки: GmailGoogle Search,Google DriveGoogle CalendarGoogle+, PicasaGoogleMapsGoogle EarthPanoramio. Таким чином, представлено веб-інструменти, що дозволять урізноманітнити форми і методи організації навчання та спілкування між педагогами, педагогами та учнями, педагогами, учнями та їх батьками, оптимізувати методичну роботу вчителя, зробить навчання ефективним та цікавим. Ретельний опис усіх етапів роботи із сервісами, рекомендації щодо їх застосування на практиці, тематичний список корисних посилань  на Інтернет-джерела, багатий ілюстративний матеріал дозволяють легко опрацювати зміст книги читачам із початковим рівнем ІКТ-грамотності, сприяє саморозвитку педагога та формування у нього ІКТ-компетентності.

Навчальний посібник може бути корисним вчителям, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, слухачам курсів підвищення кваліфікації, студентам педагогічних коледжів, інститутів і університетів та їх викладачам. Призначений для самостійного оволодіння описаними Google-сервісами, під час очного та дистанційного навчання учнів та студентів, а також на очних та дистанційних курсах підвищення кваліфікації педагогічних працівників. 

Немає коментарів:

Дописати коментар