Microsoft Office 365

Зустріч-семінар Teachmeet "Microsoft Certified Educator"
вчителів міста та області з впровадження новітніх технологій


15 березня 2016 року за підтримки корпорації Microsoft Україна та за участю спеціаліста відділу забезпечення кадрової політики управління освіти Кіровоградської міської ради Ольги Журавльової відбувся захід Teachmeet для вчителів міста Кіровограда та області. Одним з організаторів заходу виступив навчально-виховний комплекс „Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, що є опорною школою у регіоні з впровадження Office 365. У зустрічі прийняли участь понад 80 освітян, які працювали у тематичних Студіях, де мали змогу запропонувати власну ідею для інноваційного рішення спільної проблеми у навчальній діяльності, що можна імплементувати на глобальному рівні. Корпорація Майкрософт Україна сприяє впровадженню новітніх технологій в освітній процес на локальному рівні.

Мета заходу: активізувати діяльність освітянської спільноти міста та області, поширити успішні практики впровадження новітніх технологій в освіті.Roy Tanck ‘s Flickr Widget requires Flash Player 9 or better.

Тренінг з використанням хмарного сервісу Microsoft Office 365 
25 грудня в НВО №32 м. Кіровограда відбувся тренінг «Електронне середовище навчального закладу на базі хмарного сервісу Microsoft Office 365» за ініціативи сертифікованого тренера-експерта Microsoft Маргарити Калюжної, учителя англійської мови НВК Кіровоградський колегіум. Проводив тренінг Артур Кочарян - керівник департаменту ІКТ – ТОВ "НВК "НОВОПЕЧЕРСЬКА ШКОЛА", координатор напрямку електронної демократії програми EGAP, Фонд Східна Європа.

Вчителі-предметники ознайомилися з методикою використання безкоштовних сервісів Microsoft, обмінялися педагогічними ідеями.
Питання, які розглядались:
Вимоги до сучасного вчителя. Поняття хмарних технологій та електронного навчального середовища. Педагогічний потенціал Office 365.
Корпоративна пошта і спільний календар: навіщо потрібні і в чому переваги.
Хмарне сховище OneDrive для зберігання портфоліо, фото, відео, результатів діяльності учнів тощо.
Word, PowerPoint, Excel – як працювати спільно online та розвивати навички ХХІ ст. Обговорення педагогічних ідей.
Універсальний записник OneNote та спеціальний записник OneNote Classroom.
Sway та Office Mix – інструменти для візуалізації, створення відеоуроків та організації проектної діяльності учнів.
Про нас у пресі...Школи Кіровограда запрошують долучитися до освітньої програми Microsoft - весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону
весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 жовтня 2015 року
Документ знаходиться за адресою:
http://www.kirovograd.net/shortly/2015/10/23/shkoli_kirovograda_zaproshuyut_doluchitisja_do_osvitnoyi_programi_microsoft.htm
Школи Кіровограда запрошують долучитися до освітньої програми Microsoft

З метою розвитку регіонального співробітництва місто Кіровоград відвідав координатор програми учитель-експерт Microsoft Артур Кочарян, який зазначив, що компанія змінює тактику і йде до вчителів.

У своєму виступі під час проведення семінару-практикуму для вчителів іноземної мови на базі НВК «Кіровоградський колегіум» спільно з ЦМСПС м. Кіровограда пан Артур запропонував учасникам відповісти на запитання: Яку компетентність ми розвиваємо інформаційно-комунікаційну (спілкування) чи все ж таки інформаційно-комунікаційно-технологічну (використання технологій)? Чи впливає кількість обладнання на якість навчання? Учні мають бути ОДИН-на-ОДИН із комп’ютером чи працювати спільно, використовуючи комп’ютери? Сьогодення вимагає від вчителя бути майстром навчання та створювати інноваційне освітнє середовище свого закладу, класу.

Тому дуже актуальною є пропозиція від Microsoft організувати та провести низку тренінгів для вчителів нашого міста з метою поглиблення їх знань та навичків у впровадженні ІКТ в освітню діяльність.

Опорною школи програми обрано НВК «Кіровоградський Колегіум», координатор програми в регіоні вчитель англійської мови, НВК «Кіровоградський Колегіум», сертифікований учитель-експерт Microsoft, MIEExpert2015, Калюжна Маргарита Володимирівна.

Запрошуємо школи міста долучатися до освітньої програми Microsoft.

Навчання відбуватиметься протягом одного дня на базі Вашої школи, тому від Вас: інтернет, комп’ютер або ноутбук на кожного учасника та гарний настрій. Група вчителів від школи має складати до 25 осіб. По закінченню навчання кожен учасник отримає сертифікат.

За умови, що від міста Кіровограда у програмі зареєструється 10 шкіл, між ними буде розіграно цінний подарунок. Який саме, нехай залишиться приємним сюрпризом.

Для реєстрації школи у програмі звертайтеся на learn2gether@hotmail.com.


Немає коментарів:

Дописати коментар